رول آپ استند نقره ای خارجی 85*200

260,000تومان
کد محصول: نقره ای
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

رول آپ نمایشگاهی یکی از اقلام استندهای نمایشگاهی می باشد که بخاطر زیبایی محبوبیت زیادی در بین عموم کسب کرده است. از مزیت رول آپ می توان به سبک بودن آن اشاره نمود و همچنین می تو...

رول آپ نمایشگاهی یکی از اقلام استندهای نمایشگاهی می باشد که بخاطر زیبایی محبوبیت زیادی در بین عموم کسب کرده است.

از مزیت رول آپ می توان به سبک بودن آن اشاره نمود و همچنین می توانید کمتر از یک دقیقه رول آپ خود را باز و بسته کنید. ساختار رول آپ نمایشگاهی به شکلی است که به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید. رول آپ نمایشگاهی در ابعاد و اندازه های مختلف توسط مجموعه استند رسانه طراحی و تولید می شود به همین دلیل قیمت رول آپ نمایشگاهی استند رسانه با سایر رقبا متمایز می باشد.

رول آپ انواع مختلفی دارد که از پر کابرد ترین آنها می توان به اقلام استند نمایشگاهی اشاره نمود :

رول آپ یک طرفه

رول آپ دو طرفه

رول آپ گردان

رول آپ رومیزی

رول آپ ثابت

نکته : بهتر است روی چاپ های رول آپ از روکش PVC  استفاده نمایید، استفاده از PVC موجب می شود که چاپی با کیفیت و مقاوم در مقابل گرد و غبار و آب داشته باشید. رول آپ نمایشگاهی از اقلام ارزان قیمت استند نمایشگاهی می باشد که از نظر اقتصادی به صرفه می باشد. شما می توانید به راحتی از رول آپ در فضاهای باز و بسته استفاده نمایید مانند ( سمینارها، نمایشگاه ها، مترو و ….) از دیگر مزیت رول استفاده بهینه از دو طرف رول آپ است که می توانید از دو طرف رول آپ استفاده نمایید. رول آپ این قابلیت را دارد تا بتوانید ارتفاع و عرض را به دلخواه خود تنظیم کنید.

برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان فروش رول آپ تبلیغاتی تماس بگیرید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی